Marka&Patent-Sınai Mülkiyet Hakları Danışmanlığı

 Son yıllarda yaşanan global ekonomik gelişmelere paralel olarak, küresel ticari rekabetin zorlaşması, Markalaşma, Tasarım, Ar-Ge ve İnovasyon yarışını hızlandırmıştır. Bunun sonucu olarak; Marka, Patent, Tasarım ve Telif Haklarının korunması ve yönetilmesi ticari rekabet gücünün artırılmasının en önemli unsurlarından biri olmuştur.
 
Ticari rekabetin etkin unsurlarından biri olan 'Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları', iyi yönetildiği takdirde, kuruluşlar için ciddi bir gelir unsuru oluşturmaktadır. Ülkemizde de 'Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Danışmanlığı' hizmetinin önemi her geçen gün artmaktadır.

Marka, patent, tasarım tescilleri ve hukuki hakların korunması konusunda donanımlı ve yetkin kuruluşlarla işbirliği yapmak, firmaların bu haklarından azami şekilde yararlanması açısından son derece önemlidir.
 
Trakya Marka; Trakya'nın sanayi merkezi olan Çorlu'da kurulmuş  ve tüm Türkiye çapında faaliyet gösteren işletmelerin bu haklarını korumak ve yönetmek amacıyla hizmet vermektedir.

Trakya Marka; marka, patent ve tasarım tescillerinizin resmi işlemlerinin sonuçlandırılması ve hukuki takibinin yapılması konularında en etkin yardımcınız olacaktır.

Marka&Patent&Sınai Mülkiyet Hakları Danışmanlığı

 
Copyright ©2016 Ante Danışmanlık, All Rights Reserved. Düzenleme: ElitNET
free website
built with
kopage