Sistematik OTVT Bilgi Teknolojileri

SistematikOTVT; esasta, 15 yıla yaklaşan ortak çalışma deneyimine sahip bir yazılımcı ekibidir.

2009 yılında kurulmuş olan Sistematik'le 2013 yılında birleşerek Sistematik OTVT'yi kuran ekibin geçmişte birlikte yaptığı projeler geniş bir yelpazeye yayılıyor. Büyük ölçekli, barkodlu otomasyon sistemleri, ambar yönetim yazılımları, üretim takip sistemleri, proje verimlilik ve yönetimi portalları, filo takip yazılımları, firmaya özel portal yazılımları vs.

15 yıllık ortak İş deneyimi
Çalıştıkları firmalarda proje lideri, yazılım geliştirme uzmanı, yazılım grup yöneticisi gibi görevlerde bulunmuş Sistematik çalışanları yurtiçinde ve yurtdışında 50 den fazla otomasyon projesinde bilfiil yer almıştır.

Portal yazılımlarında uzmanlaşmış genç bir ekiple, Sistematik bünyesinde  biraraya gelen bu ekip, Türkiye'de Barkodlu Otomasyon sektöründe aralarında  ARÇELİK, LG, GUNAK, KOTON, P&G, ÇİMSAN, FORD  OTOSAN gibi değerli firmaların da yer aldığı müşterilerle çalışmaktadır.

Anahtar teslim projeler
Donanım konusunda sektörün tecrübeli üretici ve ithalatçı firmaları ile çözüm ortaklıkları kurarak, hem bu firmalarla müşterilerine anahtar teslim projeleri sunmayı, hem de müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Teknolojiler- Entegrasyon beceriIerİ
Kullandığı teknolojilerdeki geIişmeleri sürekli takip eden ve uygun Sistematik, özellikle yazılım geIiştirme paltformlarında Microsoft. NET (+entegra araçlar), Oracle , MS-SQL Server, T-teknolojileri ve LİNUX+ JAVA teknolojilerinde Türkiye'de yazılım sektöründe en iyi ve hızlı kodlama yapabilen ekip haline gelmeyi amaçlamıştır, Türkiye'de önemli ERP Paketleri (SAP, OracIe,J.D.Edwards) ve Muhasebe Paketleri (Netsis, Logo..) ile entegrasyon ve önyüz çalışmaları konusunda ciddi bir birikime sahip olan Sistematik OTVT aynı zamanda internet bazlı çözümlerle de en son teknolojinin getirilerini müşterilerine sunmuştur. Üçüncü Parti lojistik şirketleriyle de anahtar teslim depo takibi ve nakliye otomasyonları gerçekleştirmiş olup, bu firmaların müşterisi konumundaki firmalarla ve onların yazılımlarıyla entegrasyonlar gerçekleştirmiştir.
Copyright ©2016 Ante Danışmanlık, All Rights Reserved. Düzenleme: ElitNET
free website
built with
kopage